Okumanız Gereken En İyi 3 SEO ve Dijital Pazarlama E-Kitabı | SEOamk

Artık her yerde arama motoru optimizasyonu ve dijital pazarlama hakkında içerikler yayınlayan site sahipleri mevcut, ancak çoğu maalesef daha öğrenmeden öğretmeye kalkıyor. Artık 10 yaşlı ilkokullu çocuklar bile “abi, SEO ile ne zamandan beri ilgileniyorsun, ben de SEO uzmanıyım” diye havalı havalı konuşuyorlar. Harfleri öğrendikten hemen sonra arama motoru optimizasyonu hakkında kitapları okuyorlar 😀 Ya da bence öğretmenleri artık “Ali Ata Bak” diye öğretmiyorlar da, “W-h-i-t-e H-a-t S-E-O” diye öğretiyorlar sanırım.

Bu elbette iyi bir şeydir, ama uzmanım demeleri beni güldürüyor ve sinirlendiriyor, sırf bu afacanlar yüzünden herşeyi bırakıp Corleone kasabasına taşınarak avcılıkla ilgilenmeyi düşünmüyor değilim bazen 😀

Bir de oraya buraya seminerler vererek zengin olan sözde dijital pazarlama ve SEO uzmanları da az değil. Yaptıkları şey yabancı dildeki PowerPoint sunumları Türkçeye çevirerek seminer veriyorlar, tamam bu da iyi bir şey ancak kelimeleri tam çeviremiyorlar bile. Böyle olunca da teknoloji ile alakası olmayan zenginler bunları bir şey sanıyor, eskiden eğlenmek için komedi filmleri izlerdim ama artık LinkedIn’de insanların profillerine bakarak eğleniyorum, herkes e-ticaret uzmanı, herkes SEO uzmanı, herkes yatırımcı, herkes girişimci vs…

Madem kitap okuyarak uzman olmak istiyorlar o zaman profesyonel kitap hazırlamanın zamanı gelmiştir dedim kendi kendime. Aslında SEOamk.com’da da ileri düzey SEO içerikleri yayınlıyorum ama bazı özel ve çok daha önemli bilgileri de her yerde yayınlamak iyi değildir, ücretsiz dağıtmamın da bir anlamı olmaz, bu yüzden “SEO Bizim İşimiz” adlı e-kitabımın fiyatını 19 TL yaptım, sadece bu da değil, yanında 2 adet profesyonel e-kitabımı hediye ediyorum – “İleri Düzey YouTube Pazarlama ve Video SEO” ve Dönüşüm Oranı Optimizasyonu Yaparak Gelirinizi Arttırmanın 80 Yolu”.

kitaplar

“SEO Bizim İşimiz” adlı e-kitabı okuyarak da Türkiyedeki en iyi SEO uzmanlarının sahip olduğu bilgilere hemen siz de sahip olursunuz. “İleri Düzey YouTube Pazarlama ve Video SEO” ve Dönüşüm Oranı Optimizasyonu Yaparak Gelirinizi Arttırmanın 80 Yolu” adlı e-kitaplardaki bilgiler ile Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama uzmanlarından olabilirsiniz.

Dönüşüm oranı optimizasyonu Türkiye’de daha yeni yeni gelişmeye başladı, pek de profesyonel şirketler de yok zaten bu alanda, bu yüzden durumu kendi lehinize çevirmeniz lazım, hemen ilklerden olabilirsiniz.

Bu 3 tane e-kitabımın fiyatı kısa süreliğine sadece 19 TL!

Hemen Satın Almak İçin Tıklayın

İleri düzey SEO uzmanı ve iş adamı.

3 Yorum
  • onur
    Ocak 2, 2015 at 2:56 pm

    çok güzel bir anlatım teşekkür ederiz.

  • Necati
    Haziran 6, 2015 at 9:28 am

    bir hediye kampanya birşey yok mu? ona katılarak hediye kazanalım?

Yorum Yap

KRATOS SEO

Eğitim Seti Sınırlı Sayıda