Kurumsal SEO Danışmanlığı İle Gelirinizi 3 Katına Çıkarın! | SEOamk

Kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Eğer bir şirkette pazarlama yöneticisi iseniz ya da firmanın sahibiyseniz ve arama motoru sıralamalarda rakiplerinizden daha gerilerde yer alıyorsanız, kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız biz size yardımcı oluruz! Sitenize iç ve dış arama motoru optimizasyonu çalışması yaptırarak rakiplerinizi kısa sürede geçmeniz için kurumsal SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz, hem de Google’da ilk sayfaya yükselme garantisi ile! Eğer anahtar kelimelerinizde Google’da ilk sayfaya yükselmezsiniz paranızın tamamını iade ediyoruz!


Sıkça Karşılaşılan Kurumsal SEO Hataları:

 • Organik yönden sıralamada yükselmek için 3 kural vardır: öncelikle, arama motorların sitenizi kolayca tarayarak indekslemesi için sitenizin kodlama ve yapılandırma açısından arama motorlarına uygun şekilde ayarlanmalıdır.
 • Web sitenizin içeriği özgün, kaliteli ve sitenizle alakalı olmalıdır. Aynı zamanda ziyaretçilerinizin aradıkları şeyleri yayınladığınız içeriklerde bulması gerekmektedir, bu yüzden sitenize gelen ziyaretçilerin sitenizden memnun olmaları lazım, aksi halde birkaç saniye içinde sitenizden ayrılırlarsa bu sıralamada düşmenize yol açabilir.
 • Şirketler genelde SEO konusunda uzman olmayan kişilere sitelerini emanet ederler, SEO’dan anlamayan web tasarımcılara veya arama motoru optimizasyonundan anlamayan yazılımcılarına SEO hizmeti yaptırırlar, ama sıralamada pek yükselemezler, belki sıralamadan düşerler, bu işi uzmanlara bırakmak en iyisidir.
 • Ve son olarak da, sektörünüzde lider olabilmek için web sitenizin şirketinizi en iyi şekilde tanıtması gerekmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti

Genelde işletmeler web sitelerini tanıtmak için reklamlara ciddi miktarda para harcamaktadırlar. Maalesef bazen reklamlara harcanan para israf olmaktadır, örneğin, Google reklam hizmetine ayırdığınız paranın çoğu boşa gider, çünkü 500 kişi reklamlarınıza tıklarlarsa ve bunların sadece %1’i ürün veya hizmetinizden satın alırsa, reklama ayırdığınız yüzlerce lira çöpe gider, kazanan Google, KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ!

Bu yüzden arama motorlarında anahtar kelimelerinizde daima en üst sıralarda yer almak istiyorsanız, o zaman arama motoru optimizasyonu hizmeti için başarılı kurumsal SEO uzmanı kiralayabilirsiniz, böylece KAZANAN SİZ OLUN!

Kurumsal SEO Sektöründe Neden Biz?

Eğer kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız öncelikle dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü birçok sözde uzmanlar maalesef sitelere büyük zarar vermektedir, örneğin, spam programlarla siteleri kısa süreliğine yükseltirler ama birkaç gün sonra o site sıralamada eskisinden daha gerilerde yer alır, çünkü Google ilk önce bu spam çalışmaya dikkat etmez, ama algoritmalarıyla kısa sürede bu spam çalışmayı farkeder ve siteye ceza keser, bir daha o sitenin sıralamada yükselmesi epey zaman alır (6 ay belki 1 yıl, belki de hiçbir zaman). İsterseniz bir deneyin, sizden hemen parayı sorarlar ve sitenizin ismini ve anahtar kelimeleri, birkaç güne de bu spam programların otomatik olarak hazırlamış olduğu raporu size teslim ederler, hiçbir analiz de yapmazlar. Böyle sözde SEO danışmanları sadece paraya bakar, yani parayı verirsiniz, düdüğü de çalmazsınız. 🙂

Biz profesyonel şekilde sadece kurumsal sitelere çalışma yapmaktayız, müşterilerimizin hepsi de hizmetimizden memnunlar, çünkü bizim için ilk önce müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. Zaten ilk sayfaya yükselme garantimiz de vardır, eğer belirli süre içinde Google sıralamada anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya yükselmezseniz, paranızı iade ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmadan önce Google’daki anahtar kelimelerde sıranızı öğrenebilirsiniz, veya biz ilk önce gereken şeyleri analiz yaparak rapor vereceğiz, siz de kararınızı ona göre verebilirsiniz.

Genel Bakış

Site-içi On page SEO

site-ici-optimizasyonWeb sitelerin sıralamadalarda yükselmesi için en önemli faktörlerden biri de site içi optimizasyonudur. Site içi optimizasyon olmadan maalesef kolay kolay sıralamada yükselemezsiniz. Yükselseniz de çok az bir zaman sonra tekrar sıralamadan kaybolursunuz..

Anahtar Kelime Analizi

anahtar-kelime-arastirmas-iconAnahtar kelimelerinizi analiz edeceğiz, eğer anahtar kelime seçemiyorsanız o zaman bize bırakın, sizin yerinize anahtar kelime araştırmasını en profesyonel şekilde biz yapalım, size sunalım, eğer uygunsa da çalışmalara başlarız.

Profesyonel Link İnşası

backlink-stratejisi-iconSpam ve tehlikeli linklerden kaçının, işinizi tehlikeye sokmayın. Biz organik ve profesyonel backlink stratejisi uygularız, sitenize aldığımız tüm linkleri size rapor olarak sunarız. Spam linkler eninde sonunda sitenizi mahvedecektir. Hizmetimizin kalitesine her zaman önem veriyoruz.

Doğru Trafik = Yüksek Satış

musteri-arttirma-iconYüksek kaliteli SEO hizmetimizden yararlanın, sitenizin trafiği de artsın, ve böylece de satışlarınız da artacaktır. Müşteri sayınızı arttırmak için SEO’ya yatırım yapın, gelirlerinizi arttırın! Unutmayın, doğru harcamalardan kaçındıkça geliriniz de azalır.

Ücretsiz SEO teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun ya da bizi arayın

mobil tel

Adınız (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

Web Site

Anahtar Kelimeler

Konu

İletiniz

Teklif İstemeden Önce Burayı Lütfen Okuyunuz.

1. Biz bir SEO ve girişim firmasıyız, yaklaşık 12 yıldır sektörde iş yapmaktayız. 2015 yılında Türkiye pazarında SEO da zirvede ve en iyisiyiz.

2. SEOamk (Arama Motoru Kavramı) SEOamk İnternet Teknolojileri Ve Reklam Hizmetlerine ait bir şirket olup kurumsal hizmet vermektedir.

3. SEO ve danışmanlık hizmetlerimiz 3000 TL ‘den başlıyor olup kelime sayısına ve grubuna göre değişmektedir. Ucuz kalitesiz hizmet vermemekteyiz…

4. Biz diğer SEO firmaları gibi sizi yükselme garantisi adı altında kandırmıyoruz. İlk sayfa, İlk 5 sıra, İlk 3 sıra teklifleri ve çözümleri sağlıyoruz. 1 yıl verdiğimiz sıralamada kalmanızı taahhüt ediyoruz.

5. Yaptığımız işin arkasındayız ve garantisini vermekteyiz. SEO çalışmalarımız maksimum 3 ay içinde sonuç vermektedir. 1 yıl ilk sayfada kalıcılık garantisi altındadır.

6. Bizimle sözleşme yaptığınız firmanız ve sizler koruma altında olursunuz, haklarınız yüksek oranda bizden daha fazladır. Anlaşmazlık durumlarında %100 Para iadesi bulunmaktadır.

7. Ücretsiz SEO analiz göndermiyoruz. Maalesef bu analizlerimizi kötüye kullanan kişiler ve şirketler bize iş yaptıracak müşteri gibi mail atarak bizden ücretsiz analiz alıp kendi müşterilerine kullanıyor ve satıyorlar.

Bu sebepten dolayı SEO analizi fiyatları aşağıda sunulmuştur.

Kurumsal web sayfası : 300 TL + KDV

Küçük ve orta ölçekli e-ticaret siteleri : 500 TL + KDV

Büyük ölçekli e-ticaret siteleri ve web sayfaları : 3000 TL + KDV

8. İllegal SEO çalışmaları yapmıyoruz. İşinizi herkesle aynı çantaya koymuyoruz! Otomatik SEO yazılımları, toplist, dizin ve paravan bloglar kullanmıyoruz.

9. Markanız bizimle güvence altındadır. Bizim tarafımızdan oluşabilecek her türlü zararı karşılayacağımıza söz veriyoruz.

Detaylı bilgi için SEO fiyatları sayfasına göz atın.

İleri düzey SEO uzmanı ve iş adamı.

14 Yorum
 • Göktürk
  Kasım 23, 2013 at 11:30 pm

  MEvcut anahtar kelime sayısı nedir ?
  Ve sözleşmeli çalışma yani garanti+sözleşme imkanı bulunuyormu.

 • Serkan Dinç
  Şubat 27, 2014 at 11:26 am

  Merhaba, enterbarkod[.]com adresinde ki siteme SEO çalışması yaptırmayı düşünüyorum size mail ile ulaşmaya çalıştım geri dönüş yapmadınız. Ulaşa bilirseniz detaylı olarak konuşup anlaşmak isterim. İyi çalışmalar dilerim…

 • Furkan
  Mart 25, 2014 at 12:10 am

  Çok güzel paketler Atamyrat. Hayırlı satışlar dilerim..

 • Cem
  Kasım 21, 2014 at 1:01 am

  Merhabalar gerçekten kaliteli çalışmalarınız var sitenizi inceledim bir eticaret sitemiz var 2 yıldır faaliyette olan bu site için 3 kelimede doğal seo çalışması istiyoruz. teklif formu yolladım geri dönüşünüzü bekliyor başarılarınızın devamını dilerim.

 • Emre
  Aralık 1, 2014 at 12:11 pm

  Seo paketlerinizi inceledim. Gayet güzel paketler. Mercedes Vito olayı çok hoş. Başarılarınızın devamını dilerim 🙂

 • Pingback: Akademik
  Aralık 16, 2014 at 10:33 pm
 • Emre çakıcı
  Şubat 10, 2015 at 10:21 pm

  Bu bölümde yazdıklarınız oldukça tatmin edici, başarılarınızın devamını dilerim

 • mehmet
  Kasım 2, 2015 at 6:32 pm

  benim site çok eski ama
  google da çıkmıyor yardımcı olurmusunz

 • Ferhat
  Ocak 26, 2016 at 9:17 am

  Domaininizden dolayı şirketimize buradan teklif veremiyoyorum.
  Kötü bir tercih yapmışsınız. Çoğu insanın algısı da bu yöndedir.

Yorum Yap