iy10 Sosyal İmleme Programı – SEO Efsanesi Sizi Efsane Yapar

iy10 sosyal imleme programı ile birkaç saniye içinde yüzlerce kaliteli backlink alabilirsiniz. Unutmayın ki, sitenize sosyal çalışma yaparak arama motorlarında organik olarak yükselebilirsiniz. Bu “iy10” sistemin en iyi özelliği de programı kullananlardan başka kimse sistemde bulunan sosyal imleme sitelerine link ekleyemezler. Şu anda bu sistemde 100 adet Pligg içerik yönetim sistemli sosyal imleme siteleri mevcuttur. Bu yüz siteye 10 saniye içinde sitenizin linklerini ekleyebilirsiniz, ancak unutmayın ki, sadece kopya yazılarla linkleri yayınlamak spam tehlikesi getirir.

sosyal-imleme-programi

Size önerim bu programla sadece kendi sitenize değil de paravan bloglarınıza da çalışma yapmak, böylece paravan bloglarınızdaki ana sitenize giden linklerin etkisini arttırabilirsiniz. Aslında sistem daha yeni olduğu için elbette bazı eksiklikler mevcuttur, örneğin spin (özgünleştirme, örneğin: {kelime|eş anlamı1|eş anlamı2|eş anlamı3}) özelliği mevcut değildir, fakat yakın zamanda programın kurucusu bu özelliği ekleyeceğini söyledi. Eğer bu özellik eklenince 100 siteye aynı anda linklerinizi ekleyebilirsiniz, çünkü kopya içerik cezalarından kurtulmuş olursunuz.

Fakat aynı zamanda bu programın en iyi özelliklerinden bir tanesi de captcha derdi olmamasıdır, örneğin, birçok imleme programlarında otomatik captcha hizmeti kullanmak zorundasınız, bu da ücretli tabi ki de. Ama “iy10” programı ile fazla zaman harcamadan saniyeler içinde linklerinize sosyal imleme çalışması yapabilir, raporlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Bu programın önemli özelliklerinden bir tanesi de sitelerin hepsinin farklı IP’de barınmasıdır. Bu da SEO açısından önemlidir, yani ne kadar farklı IP’den link alırsanız sizin için o kadar iyidir.

Sistemdeki ekli olan 100 sitenin çoğu “dofollow”dur, diğerleri ise nofollow, bu da sitenize aslında doğal bir çalışma yapmanızı sağlar, linklerinizin hepsi dofollow ise Google buna ceza kesebilir, aynı zamanda nofollow linkler de olmalıdır.

iy10 sistemin fiyatı:

1 Aylık : 20 TL

3 Aylık : 50 TL

Satın almak için yeniledestek [at] gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz.

seo-e-kitap

 

 

2 Yorum
  • esosyolog
    Aralık 13, 2013 at 9:50 am

    çok güzel bir sistem almayı düşünüyorum

  • Ayvalık
    Mart 4, 2014 at 5:46 pm

    Güzel bir programa benziyor.

Yorum Yap