10 Kata Kadar Daha Etkili SEO Çalışmaları – SEO Efsanesi Sizi Efsane Yapar

Konumuz olan SEO, sonuç garantili SEO çalışmaları yapması nedeniyle piyasada hizmet veren diğer SEO firmalarından ya da SEO uzmanlarından ayrılmayı başarıyor.

Tabi bu garanti ilk sıraya çıkmanız yönünde veya ilk üç sırada yer almanız yönünde değil. Çünkü web sitenizin içinde bulunduğu sektör, anahtar kelimelerdeki ve sektörünüzdeki rekabet, arama motorlarının sıralamalarında yükselme konusunu sıkıntılı hale getirebiliyor. Ama söz konusu olan firma yaptığı çalışmalar sonucunda ulaşabileceğiniz en üst sıraya gelmenizi, diğer bazı örneklerle kıyaslandığında 10 kata varan oranlarda daha etkili SEO çalışmaları yapılacağını garanti ediyor.

Firma Ne İş Yapıyor?

Firma, ileri düzey SEO çalışmaları yapılmasını sağlayan tecrübeli SEO Uzmanlarını bünyesinde bulunduruyor. Arama motoru algoritmalarını ve güncellemeleri takip eden ekip, benzersiz SEO çalışmaları yapmayı teklif ediyor. Firmanın kendi dilinden söylersek: “biz arama motorlarını manipüle etmiyor, arama motorlarına istediklerini veriyoruz.” Yani kısa sürede yükselmenizi sağlayabilen ama bulunduğunuz yerde kalmanızı sağlamayan uygulamaların yerine, güncelliğini sürekli olarak koruyan ve devam edildiğinde sıralamalarda en iyi konuma gelmenizi sağlayan, uzun vadede sitenize zarar vermeyen SEO çalışmaları yapıyorlar.

İllegal olarak nitelendirilen SEO çalışmalarından uzak durmayı tercih eden SEO, aslında standart sayılabilecek SEO uygulamalarını yapan bir firma. Yani elbette anahtar kelime tespiti, backlink çalışmaları, özgün içerik hazırlanması gibi işleri yapıyorlar. Farkı ise algoritma güncellemelerini ve diğer gelişmeleri yakından takip etmesinden, uzun vadeli standart çalışmalar yapmak yerine güncelliğini koruyan SEO çalışmaları yapmasından kaynaklanıyor. Dolayısıyla sitenizin Google ve diğer arama motorlarının sıralamalarında geriye gitmesini engelliyorlar, sürekli yukarıya çıkma eğiliminde olmasını sağlıyorlar.

Kısacası tarafından verilen sonuç garantisi de web sitenizin yükselme eğiliminde olan, aksiyon gösteren ve kendi sektörü ile belirlenen anahtar kelimeler ele alındığında sürekli yukarıya çıkan bir site haline gelmesi oluyor. Özellikle yoğun rekabetin söz konusu olduğu sektörlerde ve anahtar kelimelerde verilen bu garantinin çok önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Arama Motoru Sıralamalarında Yükselmek

Firmanın SEO etkili çalışması için onların yöntemlerine güvenmeniz ve yapılan çalışmaları desteklemeniz gerekecektir. Bu tarzda çalışan firmaların yaptıkları çalışmaların sonucunu görmek web sitenizin yaşına, trafiğine ve sektörünüzde yaşanan rekabetin durumuna göre 1 ay sürebilir. Ama kullanıcı odaklı ve doğal yöntemlerle yapılan çalışmalar, elde ettiğiniz yeri korumanızı ve ziyaretçi sayınızı artırmanızı sağlayacaktır.

Paylaş
Yorum Yok

Yorum Yap